Archiwum miesięczne: październik 2022

paź
28

SEMINARIUM

W dniu 03.11.2022 (czwartek), początek o godzinie 10:45, odbędzie się zdalne seminarium w ramach Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja.

Temat seminarium: Predykcja defektów w kodzie źródłowym z zastosowaniem rozmytego systemu wnioskującego
Prelegent: Michał MADERA, Działa Badań i Rozwoju, SoftSystem Sp. z o.o., Rzeszów, e-mail: michalm@softsystem.pl

Odpowiednie zaproszenia zostaną przesłane na adresy służbowe w domenie Uczelni oraz w domenie elearn tj.: *@g.elearn.uz.zgora.pl. Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium, ale z poza domeny Uczelni, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: M.Sawerwain@issi.uz.zgora.pl.

paź
21

SEMINARIUM

W dniu 27.10.2022 (czwartek), początek o godzinie 11:15, odbędzie się seminarium w ramach Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja.

Temat seminarium: Analiza ograniczoności i bezpieczeństwa współbieżnych systemów sterowania specyfikowanych sieciami Petriego
Prelegent: Marcin WOJNAKOWSKI, Zakład Systemów Informatycznych i Cyberbezpieczeństwa, Instytut Sterowania i Systemów Informatycznych, Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki, Uniwersytet Zielonogórski, e-mail: M.Wojnakowski@issi.uz.zgora.pl

Seminarium odbędzie się w sali 412 budynek A-2, tj. w budynku Wydziału Informatyki, Elek­trotech­niki i Automatyki UZ, przy ul. Prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze. Dodatkowe informacje: e-mail: M.Sawerwain@issi.uz.zgora.pl.

paź
21

POSIEDZENIE

W dniu 27.10.2022 (czwartek) odbędzie się posiedzenie Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 10:45 w sali 412, budynek A-2.

Odpowiednie zaproszenia zostały przesłane na adresy służbowe w domenie Uczelni.

paź
13

SEMINARIUM

W dniu 20.10.2022 (czwartek), początek o godzinie 10:45, odbędzie się seminarium w ramach Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja. W ramach spotkania planowane są dwa wystąpienia, pierwsze o godzinie 10:45 oraz drugie o 11:45:

  • Temat seminarium: Dekompozycja współbieżnych systemów sterowania opisanych sieciami Petriego
    Prelegent: Łukasz STEFANOWICZ, Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki, Uniwersytet Zielonogórski, e-mail: L.Stefanowicz@wiea.uz.zgora.pl.
  • Temat seminarium: Scientific Machine Learning for Control Engineering
    Prelegent: Stephan SCHOLZ, Faculty of Electrical Engineering and Computer Science, Ravensburg-Weingarten University for Applied Sciences, Germany, e-mail: stephan.scholz@rwu.de

Seminarium odbędzie się w sali 412 budynek A-2, tj. w budynku Wydziału Informatyki, Elek­trotech­niki i Automatyki UZ, przy ul. Prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze. Dodatkowe informacje: e-mail: M.Sawerwain@issi.uz.zgora.pl.