Archiwum miesięczne: kwiecień 2021

kw.
30

Seminarium ISSI/PAN

Zapraszamy na seminarium pt. Systemy cyberfizyczne: modelowanie i sterowanie. Seminarium jest organizowane przez Instytut Sterowania i Systemów Informatycznych wspólnie z Komisją Informatyki i Automatyki Oddziału PAN w Poznaniu. Spotkanie w trybie on-line odbędzie się 14 maja 2021r. Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się w tym dokumencie.

kw.
23

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Szanowni Państwo,
Przewodniczący Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja Uniwersytetu Zielonogórskiego, prof. dr hab. inż. Józef Korbicz, zawiadamia, że w dniu 6.05.2021 r. o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Daniela Halikowskiego w trybie zdalnym z wykorzystaniem platformy wideokonferencyjnej (Google Meet), przy użyciu technologii informatycznych zapewniających kontrolę przebiegu. Szczegóły znajdują się w załączniku.

kw.
15

SEMINARIUM

W dniu 29.04.2021 (czwartek), początek o godzinie 10:45, odbędzie się zdalne seminarium w ramach Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja.

Temat seminarium: Układy sterowania odpornego VFO-ADR dla robotów mobilnych w zadaniach ruchu przestrzennego
Prelegent: Krzysztof Łakomy, mgr inż., Instytut Automatyki i Robotyki, Wydział Automatyki, Robotyki i Elektrotechniki, Politechnika Poznańska, e-mail: krzysztof.pi.lakomy@doctorate.put.poznan.pl.

Odpowiednie zaproszenia zostaną przesłane na adresy służbowe w domenie Uczelni oraz w domenie elearn tj.: *@g.elearn.uz.zgora.pl. Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium, ale z poza domeny Uczelni, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: M.Sawerwain@issi.uz.zgora.pl.

kw.
2

KONKURS

Uniwersytet Zielonogórski ogłosił konkurs na stanowisko:

  • PROFESORA UCZELNI w grupie badawczo-dydaktycznej w Instytucie Sterowania i Systemów Informatycznych. Termin składania zgłoszeń upływa: 05.05.2021, planowany termin zatrudnienia od 01.09.2021. Dalsze informacje znajdują się w dokumencie.