Archiwum miesięczne: wrzesień 2020

wrz
18

POSIEDZENIE

W dniu 23.09.2020 (środa) odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 11:00.

Odpowiednie zaproszenia zostały przesłane na adresy służbowe w domenie Uczelni oraz w domenie Wydziału tj.: *@g.wiea.uz.zgora.pl.

wrz
18

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja Uniwersytetu Zielonogórskiego, prof. dr hab. inż. Józef Korbicz, zawiadamia, że w dniu 28.09.2020 r. o godz. 10.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Korneliusza Krzysztofa Warszawskiego w trybie zdalnym z wykorzystaniem platformy wideokonferencyjnej (Google Meet), przy użyciu technologii informatycznych zapewniających kontrolę przebiegu.
Szczegóły znajdują się w załączniku.

wrz
15

KONKURS

Uniwersytet Zielonogórski ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki pt. Analiza oraz dekompozycja części sterującej systemu cyber-fizycznego opisanego z zastosowaniem interpretowanej sieci Petriego (Nr 2019/35/B/ST6/01683), którego kierownikiem jest dr hab. inż. Remigiusz Wiśniewski, prof. UZ.

Więcej informacji tutaj.